Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Piesmēķēt atļausiet?!

Unsplash.com

Iedzīvotāji lūdz nesmēķēt atvērtos logos: tas traucē kaimiņiem! 

Imantas apkaimes iedzīvotāja Jeļena Šatalova ir sākusi interesantu diskusiju starp dzīvokļu īpašniekiem. Viss sākās ar sociālā tīkla Facebook profilā Imanta publicēto aicinājumu: „Lūdzu nesmēķējiet pie atvērtiem logiem! Dūmi nonāk citos dzīvokļos, jo šajā laikā visi logi ir atvērti. Cienīsim cits citu!”

Lasīt tālāk ...

Kad jāsūdzas būvvaldē: kaimiņš sāka jaukt sienas

Freepik.com

„Kāds cilvēks mūsu mājā nopirka piecistabu dzīvokli un sāka vērienīgus remontdarbus – jauc sienas, savu vannasistabu gatavojas ierīkot virs apakšējā kaimiņa dzīvojamās istabas,” raksta Inese. Nesošajās sienās ir izbūvētas durvju ailas. Iespējams, tieši šo pārbūvju dēļ visa māja sākusi čīkstēt, sevišķi labi tas dzirdams naktīs. Pirmajā stāvā sienās parādījušās plaisas, taču nevienu pie varas esošo tas neinteresē. Kam ir jākontrolē šis neprāts?”

Lasīt tālāk ...

Ārkārtējā situācija beigsies: kā nokļūt uz pieņemšanu pie sava pārvaldnieka? 

Freepik.com

„Ārkārtējā situācija nav pagarināta, bet daudzi apsaimniekošanas uzņēmumi tā arī nav atsākuši klientu pieņemšanu klātienē. Man, piemēram, ir ļoti daudz jautājumu mūsu apsaimniekotājam SIA Rīgas namu pārvaldnieks. Kad būs iespējams nokļūt Klientu apkalpošanas centrā un normāli aprunāties ar speciālistiem?”

Atbild Rīgas namu pārvaldnieka Komunikācijas nodaļas vadītāja Una Grenēvica:

Lasīt tālāk ...

Kad jāsūdzas būvvaldē: mājā parādījušās plaisas!

Unsplash.com

„Mūsu daudzdzīvokļu māja atrodas starp divām skolām, pagalmā bieži pulcējas pusaudži, dažreiz stipri trokšņo. Mēs gribam būvēt ap māju žogu, bet ne visi kaimiņi piekrīt. Vai tiešām dažu kaimiņu dēļ mūsu pagalms tā arī paliks caurstaigājams?”

Lasīt tālāk ...

Ārkārtējā situācija beigsies: vai pārvaldnieki atkal piemēros nokavējuma naudu?

Pixabay.com

„Ārkārtējās situācijas laikā divi mūsu ģimenes locekļi ir zaudējuši darbu, apmaksāt rēķinus par dzīvokli ir grūti. Mēs, protams, esam priecīgi, ka ārkārtējās situācijas laikā uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks nav piemērojis naudas sodu mūsu parādam, bet tagad daudziem ierobežojumiem ir jābeidzas. Vai tas nozīmē, ka pārvaldnieks atkal var sākt rēķināt soda naudu par katru kavējuma dienu?”

Atbild Rīgas namu pārvaldnieka Komunikācijas nodaļas vadītāja Una Grenēvica:

Lasīt tālāk ...

Kad jāsūdzas būvvaldē: kā dzīvoklim piebūvēt terasi?

Pixabay.com

„Cik dzīvokļu īpašnieku balsu nepieciešams savākt, ja vēlos savam dzīvoklim piebūvēt terasi?” jautā Raimonda R. „Mūsu māja ir sadalīta atsevišķos dzīvokļa īpašumos.”

Atbild Rīgas būvvaldes speciālisti:

Lasīt tālāk ...

Ārkārtējā situācija beigsies: cik ātri jānomaina ūdens skaitītāji, kuru verificēšanas termiņš beidzies?

„Ārkārtējās situācijas laikā tikām brīdināti lieki nepamest mājas un izvairīties no tikšanās ar cilvēkiem, tādēļ valdība ļāva atlikt individuālo ūdens skaitītāju verificēšanu.

Pašlaik varam uzskatīt, ka ārkārtējā situācija ir beigusies, jo tā netika pagarināta. Mūsu dzīvoklī ir četri skaitītāji, kuru verificēšana beigusies 2020. gada decembrī. Cik steidzami mums vajadzētu tos nomainīt, lai mūs nesodītu?”

Atbild Rīgas namu pārvaldnieka Komunikācijas nodaļas vadītāja Una Grenēvica:

Lasīt tālāk ...

Numuru arhīvs: spied un lasi!