Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

„Esmu gatavs pats apmaksāt remontu!”

Depositphotos.com

Pilošas vai tekošas koplietošanas caurules ir reāla problēma daudzās mājās. Vienā no Rīgas centra mājām dzīvokļu īpašnieki nolēma saviem spēkiem nomainīt stāvvadus, taču drīz sadūrās ar nopietnu šķērsli: pirmā stāva kaimiņš par remontu nevēlējās pat runāt, kur nu vēl tajā piedalīties. Kā rīkoties, ja viena cilvēka spītības dēļ cieš vairāki kaimiņi?

Lasīt tālāk...

Atbalsta programma ir gatava

Freepik.com

Daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem drīzumā būs pieejams aizdevums zemes izpirkšanai 

Ekonomikas ministrija izstrādājusi priekšlikumu jaunam atbalsta pasākumam – aizdevumam daudzdzīvokļu mājai noteiktās atsavināmās zemes izpirkšanai jeb atsavināšanas cenas samaksai.  Plānots, ka aizdevums dzīvokļu īpašniekiem būs pieejams 2023. gada pirmā ceturkšņa beigās.

Lasīt tālāk...

Gribu būt pārvaldnieks!

Uzņēmumā Rīgas namu apsaimniekotājs noritēja Karjeras diena skolēniem: ko bērni jaunu uzzināja? 

No 17. līdz 21. oktobrim skolēniem visā Latvijā noritēja tradicionālā Karjeras nedēļa. Šajās dienās Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas 3.b klases audzēkņi apmeklēja māju pārvaldīšanas uzņēmumu Rīgas namu apsaimniekotājs.

Lasīt tālāk...

Vidējais parāds par dzīvokli – 1800 eiro

Freepik.com

Uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks zvērinātiem tiesu izpildītājiem ir nodevis vairāk nekā 770 nemaksātāju lietas; kopējais iedzīvotāju parāds ir sasniedzis 36 miljonus eiro

Šajās dienās uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis ieradās Rīgas domē, lai Mājokļu un vides komitejas deputātiem atskaitītos par uzņēmuma veiksmēm un neveik­smēm. Saruna bija smaga.

Lasīt tālāk...

Tikai atrunāšanās

Freepik.com

Kā rīkoties, ja pārvaldnieks iedzīvotājiem ir apsolījis mājā izpildīt konkrētus darbus, bet dara pavisam ko citu, turklāt uz parāda? 

Mājas iedzīvotāji ir pārliecināti, ka pārvaldnieks apzināti viņiem audzē parādu. Kā gan citādi, ja ne par kaitniecību, lai nosauc šādu rīcību?

Lasīt tālāk...

Caur ērkšķiem uz siltināšanu

Uzņēmuma Rīgas namu apsaimniekotājs apsaimniekotajās mājās turpinās kompleksā renovācija, mērķis – siltuma patēriņa samazināšana trīs reizes

Salaspilī, daudzdzīvokļu mājā Enerģētiķu ielā 1, sākta kompleksā renovācija. Kā iedzīvotāji 2022. gada nestabilajos apstākļos organizēja darbu? Kādu labumu viņi cer gūt? Jautājumus uzdevām dzīvokļu īpašnieku biedrības Priede valdes loceklim Jānim Kļaviņam.

Lasīt tālāk...

Maksa atkal augstāka!

Freepik.com

Uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks klienti, iepazinušies ar māju apsaimniekošanas un remontdarbu tāmēm jaunajam – 2023. gadam, uzdod neērtus jautājumus

Rīgas apsaimniekošanas uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks klienti jau no oktobra vidus var iepazīties ar māju apsaimniekošanas un plānoto remontdarbu tāmēm nākamajam gadam. Informācija ir interesanta un tiešā veidā saistīta ar iedzīvotāju finansiālajām iespējām.

Lasīt tālāk...

Numuru arhīvs: spied un lasi!