Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Izmaiņas skars 1350 namu pārvaldniekus

Freepik.com

Daudzdzīvokļu māju apsekošanai ieviesīs vienotu standartu. 

Lai sekmētu efektīvu un drošu dzīvojamo māju uzturēšanu visā to ekspluatācijas laikā, Ministru kabinets pieņēmis izmaiņas Noteikumos par dzīvojamās mājas apsekošanu, tehnisko apkopi un kārtējo remontu, nosakot obligāti piemērojamo standartu.

Lasīt tālāk...

Dzīvokļu īpašniekus atbalstīs ar grantiem

Rīga piesaista vairāk nekā 2 miljonu eiro ES finansējuma ēku atjaunošanas veicināšanai.

Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) piesaistījusi Eiropas Komisijas un Eiropas Investīciju bankas finansējumu vairāk nekā divu miljonu eiro apmērā, kas dos iespēju veikt energoauditu 150 ēkās un vēl 75 ēkās izstrādāt siltināšanas dokumentāciju.

Lasīt tālāk...

Dzīvo droši!

Daudzdzīvokļu 316. un 318. sēriju ēkas ir derīgas turpmākai ekspluatācijai, šogad plānots veikt 104. un 119. sēriju daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku izpēti 

Ņemot vērā, ka Latvijā daudzi iedzīvotāji dzīvo masveida apbūves ēkās, kas ir uzbūvētas 20. gadsimtā un ilgstoši atrodas ekspluatācijā, Ekonomikas ministrija plāno līdz 2025. gadam veikt visu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku sēriju mehāniskās stiprības un stabilitātes izpēti.

Lasīt tālāk...

Noderēs arī pagrabs

Unsplash.com

Rīgā vajadzīgas apmēram 4000 bumbu patvertnes, daudzas varētu tikt ierīkotas sērijveida mājās.

Latvijā tiek apspriests jautājums par patvertņu būvniecību kara gadījumam. Tiek pieļauts, ka šādam nolūkam varētu pielāgot daudzdzīvokļu māju pagrabus.

Lasīt tālāk...

Jums palīdzēs samaksāt par dzīvokli

Freepik.com

2024. gadā daudzi Latvijas iedzīvotāji varēs prasīt dzīvokļa pabalstu vai saņemt to lielākā apmērā 

No 2024. gada 1. janvāra Latvijā tika paaugstināts garantētā minimālā ienākuma līmenis. Līdz ar to palielinās arī dzīvokļa pabalsts: daudzi cilvēki, kuri iepriekš nevarēja saņemt pašvaldības palīdzību komunāliem maksājumiem, tagad varēs vērsties sociālajos dienestos un prasīt palīdzību.

Lasīt tālāk...

„Tas ir interesanti un noderīgi bērniem!”

Uzņēmuma Rīgas namu apsaimniekotājs rīkotajā Lieldienu dambretes turnīrā jaunie spēlētāji guva vērā ņemamus panākumus

Lieldienu brīvdienas uzņēmumā Rīgas namu apsaimniekotājs izdevās lieliskas – tika organizēts kārtējais dambretes turnīrs iesācējiem. Teju 70 jaunie dambretisti piedalījās tradicionālajā turnīrā, kuru bērniem svētkos rīkoja RNA dambretes klubs.

Lasīt tālāk...

Uzvaras garša

Uzņēmums Rīgas namu apsaimniekotājs aizvadīja tradicionālo Jaungada turnīru dambretē bērniem 

Uzņēmuma Rīgas namu apsaimniekotājs (RNA) janvāra sākumā aicināja jaunos spēlētājus uz tradicionālo Jaungada turnīru 100 lauciņu dambretē. Tādā veidā uzņēmums, kura darbs saistīts galvenokārt ar daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanu un apsaimniekošanu Rīgā un Rīgas reģionā, atbalsta dambretes spēles attīstību.

Lasīt tālāk...

Numuru arhīvs: spied un lasi!