Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Sniega tīrīšanai būs jauni noteikumi: vai tas ir slikti vai labi?

Rīgas dome šajā mēnesī plāno izsludināt jaunās prasības lapu un sniega novākšanai, kā arī zāles pļaušanai, tādēļ labāk nebrīnīties un nesatraukties, redzot, ka mājas sētnieks pagalmu un zālienu uzkopj pavisam ne tā, kā iepriekš pierasts. 

Lasīt tālāk...

Novērst apdraudējumu un nosiltināt

Pašvaldība piedāvā naudu daudzdzīvokļu māju remontiem. Kā to saņemt? 

Rīgas pašvaldība aicina dzīvokļu īpašniekus savlaicīgi – jau tagad – sākt gatavot pieteikumus programmai Dzīvojamo ēku atjaunošana 2022.–2023. gadā. Šajā programmā iedzīvotāji no Rīgas pašvaldības budžeta līdzekļiem varēs saņemt līdz 50 000 eiro savas mājas remontam un siltināšanai, turklāt pieteikumu pieņemšanas nosacījumi šogad ir būtiski mīkstināti. Sīkāk par programmu stāsta Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvju sakārtošanas pārvaldes priekšnieka vietniece Irīna Miķelsone.

Lasīt tālāk...

Rīdziniekus aicina uz semināru

Freepik.com

Dzīvokļu īpašnieki varēs uzzināt par Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo ēku atjaunošanai 

Ceturtdien, 23. septembrī, plkst. 16.00 Rīgas domes Īpašuma departaments aicina piedalīties seminārā par pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo ēku atjaunošanai.

Lasīt tālāk...

Sūdzība par pagalma stāvokli: „Kad pašvaldība mums palīdzēs?”

„Kā pašvaldība plāno labiekārtot daudzdzīvokļu māju pagalmus?” 

Atbild Rīgas mērs Mārtiņš Staķis:

Lasīt tālāk...

Kam maksā dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstu?

Pixabay.com

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments turpina dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstu izmaksu pašvaldības palīdzības saņemšanai reģistrētajiem denacionalizēto namu īrniekiem. Līdz 1. augustam palīdzību jau saņēmusi 71 ģimene, kopējā izmaksāto pabalstu summa ir 1,5 miljoni eiro.

Pabalstu līdz šim ir saņēmusi trešdaļa no palīdzībai reģistrētajām personām vai ģimenēm.

Lasīt tālāk...

Sarkandaugava: „Kā dzīvosim?”

Augusta beigās un septembra sākumā Rīgas mērs Mārtiņš Staķis organizēja tikšanās ar pilsētas dažādu apkaimju iedzīvotājiem. Šajās tikšanās reizēs rīdziniekiem bija iespēja pašvaldības vadītājam uzdot jebkuru sev interesējošu jautājumu, tomēr dominējošās tēmas izrādījās atkritumu izvešana, autostāvvietu trūkums un pašvaldības kapitālsabiedrības Rīgas namu pārvaldnieks darba kvalitāte.

Lasīt tālāk...

Rīgas Būvvalde tiek likvidēta

Pixabay.com

No 1. septembra Pilsētas attīstības departaments pārņems Rīgas pilsētas būvvaldes un aģentūras „Rīgas pilsētas arhitekta birojs” funkcijas

No 1. septembra, likvidējot Rīgas pilsētas būvvaldi un aģentūru „Rīgas pilsētas arhitekta birojs”, iepriekšminēto institūciju funkcijas pārņems Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Lasīt tālāk...

Numuru arhīvs: spied un lasi!