Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Vējainajā krastā

Augusta sākumā Latvijas namu apsaimniekošanas uzņēmumu darbinieki rīkoja kārtējās sporta spēles Edijs Vējainais 2010. Kempings Abragciemā bija pārpildīts: izrādās, ka nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas speciālistu Latvijā ir ļoti daudz, un viņi ar prieku pulcējas vienkopus, lai vaļas brīžus atvēlētu veselīgai atpūtai.

Tiesa gan, atpūta sākās ar darbu: turpat kempingā tika sarīkota Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas sēde, kurā valde prezentēja jauno Namu pārvaldnieku ģildi un pat pasniedza apliecības tās pirmajiem locekļiem. Uz šo pasākumu paraudzīties bija ieradies pat Rīgas izpilddirektors Juris Radzēvičs (runā, ka guvis labu iespaidu).

Bet oficiālā daļa ātri beidzās. Sporta svētku dalībnieki iekārtojās viņiem ierādītajās mājiņās, uzslēja teltis un vēl ilgi staigāja cits pie cita ciemos, lai beidzot aprunātos nevis par darbu, bet dzīvi.

Svētki ilga trīs dienas, komandas sacentās pludmales volejbolā, ūdenspolo un kroketā. Tie, kas nav stipri tradicionālajos sporta veidos, varēja piedalīties daiļlēkšanā atmuguriski, gaisa savākšanā un peldošo priekšmetu regatē – jūra taču turpat blakus!

Par aktuālāko nodarbi, pēc mūsu korespondentu atzinuma, pārvaldniekiem kļuva treniņš ugunsgrēka dzēšanā. Gan jau darbā kādreiz var noderēt!

Numuru arhīvs: spied un lasi!