Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Līdzināties labākajiem!

„Avīzē visi sūkstās par tarifiem un slinkiem apsaimniekotājiem. Bet velti! Vispirms jau pašiem jāizdara kaut kas labs, lai uz citiem ar pirkstu rādītu. Mīļie ļaudis, ko jūs esat paveikuši savu māju labā? Visdrīzāk jau neko. Toties mūsu kaimiņiene Valentīna Levdika no Parādes ielas Daugavgrīvā ar „pliku” entuziasmu vien ir panākusi savas piecstāvu mājas labā visu, ko vēlējās!

Valentīna Levdika tik ilgi staigāja pie Rīgas domes ierēdņiem un zvanīja deputātiem, ka reiz zem mūsu mājas logiem sapulcējās vesels bars pilsētas tēvu. Ieradās domes priekšsēdētājs Jānis Birks, viņa vietnieks Jānis Dinevičs, Rīgas pilsētas izpilddirektors Andris Grīnbergs. Valentīna Levdika Rīgas saimniekiem parādīja mūsu mājas cauro jumtu, tiem acīmredzot nebija ar ko aizbildināties, un viņi apsolīja piešķirt naudu remontam (bet namu pārvalde visu laiku bija tikai atgaiņājusies – sak, nav jums nekādu uzkrājumu, tātad arī remonta nebūs).

Kamēr pilsētas mērs viesojās Bolderājā, Valentīna Levdika pastāstīja viņam par daudzām mūsu problēmām. Varbūt tagad ceļus mūsu rajonā salāpīs? Pateicoties mūsu aktīvajai kaimiņienei, bērnu doktorātu sola atvērt jau tuvākajās dienās.

Paldies tādiem cilvēkiem kā Valentīna Levdika! Centīsimies viņiem līdzināties!”

Numuru arhīvs: spied un lasi!