Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Gaidām risinājumus no studentiem!

Apsveicam! Pārdaugavai atkal būs ko turēt: tā pārvērsta par lielu eksperimenta placdarmu. Šajās dienās turp devusies grupa Rīgas Tehniskās universitātes studentu – praktikantu. Uz uzņēmuma Kurzemes namu apsaimniekotājs bāzes jaunie cilvēki praksē sāks apgūt namu pārvaldnieka profesiju. Visa cita starpā praktikantu pienākums būs nolasīt ūdens skaitītāju rādījumus un tikties ar iedzīvotājiem. Tā ka gaidiet ciemiņus!

Tie nav nekādi joki. Pagājušajā gadā studenti jau strādāja pilsētas namu pārvaldēs un naski pildīja savus pienākumus. Dažiem, piemēram, izdevās atklāt nelikumīgu iedarbību uz skaitītājiem (negodīgie dzīvokļu saimnieki gluži vienkārši nepaspēja novākt magnētus, jo negaidīja, ka praktikanti ielūkosies vannas istabā).

Nekustamā īpašuma pārvaldības katedras vadītāja Ineta Geipele novēlēja studentiem labi papētīt namu pārvaldes ikdienu, kas ne vienmēr līdzinās piemēriem no gudrām mācību grāmatām. Prakses laikā studentiem vajadzēs arī sameklēt tematus diplomdarbam. Varbūt tieši šie jaunie un neatkarīgie cilvēki atradīs risinājumu problēmām ūdens uzskaites un apsaimniekošanas tarifu jomā, uz kurām pieaugušie apsaimniekotāji jau sen pieraduši skatīties caur pirkstiem.

Numuru arhīvs: spied un lasi!