Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Informēs par aktualitātēm ēku renovācijā

No šā gada 14. līdz 17. martam Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādes „Māja I” ietvaros informēs apmeklētājus, jo īpaši namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus, par pieejamo ES fondu finansējumu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes uzlabošanai, kā arī kvalitatīvu ēku renovāciju.

Izstādes laikā piektdien, 15. martā, plkst. 10.30 konferenču zālē nr. 3. notiks seminārs „Daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanas aktualitātes 2019”, kurā namu pārvaldnieki un citi interesenti varēs uzzināt par jaunumiem normatīvajos aktos mājokļu pārvaldīšanas jomā Latvijā, par pieejamo atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un energoefektivitātes paaugstināšanai, par namu pārvaldnieka darba organizēšanu.

Savukārt izstādes stendā „Dzīvo siltāk” četras dienas varēs sastapt daudzus ekspertus.

■ Ekonomikas ministrijas pārstāvji izstādes apmeklētājus informēs par būvniecības regulējumu un ES fondu līdzfinansējuma saņemšanu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un energoefektivitātes uzlabošanai.

■ Patērētāju tiesību aizsardzības centra eksperti informēs par normatīvo aktu prasībām būvizstrādājumiem. Interesenti varēs uzzināt, kā izvēlēties atbilstošākos būvizstrādājumus, un saņemt konsultācijas par to atbilstību apliecinošiem dokumentiem.

■ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēs par ugunsdrošību un Ugunsdrošības noteikumu prasībām.

■ Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas biedri, to starpā SIA Rīgas namu pārvaldnieks pastāstīs par pieredzi daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenošanā.

■ Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas eksperti sniegs konsultācijas par dažādām ēkām atbilstošāko logu izvēli un kvalitatīvu montāžu.

Numuru arhīvs: spied un lasi!