Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Rīgas ūdens atzīst kļūdu

„Maksa par lietu” atsevišķās adresēs tiek atcelta!

Pagājušajā gadā uzņēmums Rīgas ūdens sarūgtināja daudzus galvaspilsētas mikrorajonu iedzīvotājus ar jaunu maksu par lietus ūdeni, kas nonāk lietus ūdens kanalizācijas sistēmā. Rēķins „par lietu” bija atkarīgs no zemesgabala lieluma, uz kura atrodas māja, no seguma veida, kāds dominē zemesgabalā un citiem parametriem. Dzīvokļu īpašnieki saņēma rēķinus, ieraudzīja maksājumu, novaidējās un nolaida rokas. Taču izrādījās – pārsteidzīgi!

Uzņēmums ir gatavs atzīt savu kļūdu un veikt jaunā maksājuma pārrēķinu.

Februāra beigās kļuva zināms, ka uzņēmums Rīgas ūdens ir apsekojis mājas un tām piegulošās teritorijas. Pamatojoties uz apsekojuma rezultātiem, daudzos gadījumos pakalpojuma piegādātājs ir anulējis vai arī samazinājis iedzīvotājiem 2017. gadā izrakstītos rēķinus. Galvenokārt tas skāris iedzīvotājus, kuri par lietus ūdens kanalizācijas izmantošanu saņēmuši rēķinu par divu gadu periodu. Kopumā Rīgas ūdens speciālisti apsekojuši 374 māju piegulošās teritorijas.

– Daudzos gadījumos bijām spiesti atzīst, ka jāpiemēro nulles tarifs, citās adresēs izrakstītie rēķini ir samazināti, – stāsta uzņēmuma pārstāvis Artūrs Mucenieks. – Atgādinu, ka katrs gadījums tik un tā tiek vērtēts individuāli.

Numuru arhīvs: spied un lasi!