Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Aicina apspriest siltuma tarifu!

Ja projekts tiks apstiprināts, maksāsim Rīgas siltumam par 12,6% vairāk

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina iedzīvotājus paust viedokli par akciju sabiedrības Rīgas siltums iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks piektdien, 2019. gada 25. janvārī, plkst.10.00 Regulatora semināru zālē Ūnijas ielā 45 Rīgā.

Atgādināsim, ka Rīgas siltums ir iesniedzis Regulatoram siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu, kurā siltumenerģijas gala tarifs noteikts 49,99 EUR/MWh bez PVN. Ja projekts tiks apstiprināts, jau no 1. aprīļa siltuma tarifs pieaugs vairāk nekā par 12%.

Rīgas siltums norāda, ka jauns siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekts ir sagatavots sakarā ar dabasgāzes cenas pieaugumu, izmaiņām siltumenerģijas bilancē un siltumenerģijas apgādes pakalpojumu izmaksās laikā kopš spēkā esošo siltumenerģijas tarifu apstiprināšanas.

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties siltumenerģijas lietotāji, Rīgas siltuma pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa tālruni vai e-pastu līdz 2019. gada 24. janvārim (kontaktpersona – Pēteris Dzintars, tālr. 67873187; peteris.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Iepazīties ar Rīgas siltuma iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora tīmekļvietnē http://www.sprk.gov.lv, sadaļā „Uzklausīšanas sanāksmes”.

Numuru arhīvs: spied un lasi!