Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Ko „tirgoja” Dzīvokļu pārvaldē?

Rīgas domes Dzīvokļu pārvaldē pabeigts iekšējais audits. Dīvaini, bet lielas mahinācijas ar pašvaldības dzīvojamo fondu netika atklātas. Joprojām nav skaidrs, par kādiem „pakalpojumiem” pārvaldes bijusī vadītāja Ārija Stabiņa varēja saņemt kukuļus.

Atgādināsim, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 17. septembrī veica 14 kratīšanas un aizturēja septiņas personas. Galvenajai aizdomās turētajai Ārijai Stabiņai izvirzīta apsūdzība kukuļņemšanā, citiem aizturētajiem – par starpniecību kukuļņemšanā.

Šajās dienās Ārija Stabiņa pēc diviem apcietinājumā pavadītiem mēnešiem tika atbrīvota pret drošības naudu. Izmeklēšana turpinās.

Pēc ziņu aģentūras Delfi izplatītās neoficiālās informācijas, Rīgas domes Audita un revīzijas pārvalde veiktajā auditā dzīvokļu „tirgošanu” neatklāja. Tika pārbaudītas visas operācijas ar pašvaldības dzīvojamo fondu, sākot no 2009. gada. Vienīgais, ar ko esot varējušas nodarboties Dzīvokļu pārvaldes amatpersonas, ir pārvaldes rīcībā esošās informācijas nopludināšana ieinteresētām personām.

Numuru arhīvs: spied un lasi!