Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Konkurss beidzies

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments tuvākajās dienās publiskos konkursa rezultātus par tiesībām pildīt norīkotā pārvaldnieka pienākumus.

– Rodas aizvien vairāk māju, kuru iemītnieki nav apmierināti ar pašreizējo pārvaldītāju darbu un lūdz Rīgas domi iecelt norīkoto pārvaldnieku, – pastāstīja departamenta direktora vietniece Inga Ivanova. – Vairākumā gadījumu mūsu komisija konstatē, ka iedzīvotāji paši var tikt galā ar problēmu, bet namu pārvaldes pēc Rīgas domes speciālistu apmeklējuma saņemas un izlabo pieļautās kļūdas. Tomēr Rīgā šobrīd ir viena māja, kurai nepieciešams pašvaldības iecelts norīkotais pārvaldnieks. Šīs daudzdzīvokļu mājas iemītnieki nespēj savstarpēji vienoties pat par pašiem neatliekamākajiem darbiem.

Konkursā par tiesībām pildīt norīkotā pārvaldnieka pienākumus ir divi uzvarētāji – kompānijas Latio un Rīgas namu apsaimniekotājs. Iecelšana var notikt jau šoruden. Tas būs pirmais gadījums valstī, kad pašvaldība atbilstoši Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma prasībām iecels norīkoto pārvaldnieku mājai, kuras stāvoklis apdraud iedzīvotāju drošību un dzīvību.

Numuru arhīvs: spied un lasi!