Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Gaidiet piedevas rēķinam!

123rf.com

Rīgā ir atjaunota nokavējuma naudas aprēķināšana iedzīvotājiem – parādniekiem

Komunālo pakalpojumu piegādātāji un Rīgas pašvaldības uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks ir atjaunojuši nokavējuma naudu un līgumsodu aprēķinu parādniekiem par dzīvokļa un komunālajiem maksājumiem. Tas nozīmē, ka tikai mēneša laikā pamatparāda summa var palielināties par 3–6%, bet gada laikā parāds var pieaugt vairāk nekā uz pusi.

Lasīt tālāk...

Gaidāmi karstā ūdens pārtraukumi

Pixabay.com

Rīgā šovasar notiks siltumtīklu hidrauliskās drošības pārbaudes

Lai sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, uzņēmums Rīgas siltums vasarā veiks siltumtīklu hidrauliskās drošības pārbaudes dažādās Rīgas apkaimēs. To laikā iedzīvotāji nesaņems karsto ūdeni.

Lasīt tālāk...

Kas apsaimniekos apkures sistēmas Rīgā?

Freepik.com

SIA Rīgas namu pārvaldnieks izsludinājis iepirkumu par ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem vitāli svarīgo ēkas centrālās apkures sistēmas uzturēšanas pakalpojumu nākamajā apkures sezonā, kad beigsies līgums ar uzņēmumu PS Siltumserviss Rīga.

Lasīt tālāk...

Normunds Talcis: „Vēlos ticēt labajam”

Facebook.com / Николай Николаевич Кабанов

Ko dara uzņēmums Rīgas siltums, lai nākamā apkures sezona visiem rīdziniekiem nebūtu nepārtraukts šoks?

Līdz nākamās apkures sezonas sākumam palikuši četri mēneši. Nav brīnums, ka Rīgas iedzīvotājus ļoti interesē jautājums par maksājumu apmēriem nākotnē. Kāpēc rēķini par Rīgas siltuma pakalpojumiem, iespējams, var pārsniegt 3–5 eiro par dzīvojamās telpas kvadrātmetru, skaidro uzņēmuma vadītājs Normunds Talcis.

Lasīt tālāk...

Jaunas iespējas samazināt apkures rēķinus

Alokators fiksē, cik daudz siltuma ir saņēmis katrs dzīvokļa radiators, un radioviļņu diapazonā noraida šo informāciju uz centrāli

Laikā, kad par patērēto enerģiju nākas maksāt dārgāk, arvien aktuālāk mājsaimniecībām kļūst uzskaitīt patērēto siltumu. Tam lieliski noder siltuma skaitītāji jeb alokatori, kas darbojas līdzīgi kā ūdens, gāzes vai elektrības patēriņa mērītāji, skaidro Rīgas siltuma valdes loceklis Uģis Osis.

Lasīt tālāk...

„Aizbraucu uz ilgu laiku, par koplietošanas gaismu maksāt negribu!”

Pixabay.com

„Sakarā ar beidzamajiem notikumiem pasaulē esmu zaudējusi darbu Latvijā, jo firma pārstāja darboties. Tagad man ir uzaicinājums strādāt ārzemēs vismaz uz pārbaudes laiku, tas ir, trīs mēnešus. Es vēlos noskaidrot, vai varu vērsties pie mājas pārvaldnieka ar iesniegumu neaprēķināt man maksu par atkritumu izvešanu un koplietošanas elektroenerģijas patēriņu, ja manā dzīvoklī šos trīs mēnešus neviens nedzīvos? Ilona.”

Atbild jurists Viktors Kuriņš:

Lasīt tālāk...

Kā pārslēgt līgumu ar Rīgas siltumu?

„Mūs neapmierina pilnvarotās personas (pārvaldnieka) darbs,” raksta lasītāji no Ziepniekkalna. „Kā izvēlēties citu pilnvarotu personu (pārvaldnieku) un pārslēgt līgumu ar Rīgas siltumu, lai māja nepaliktu bez karstā ūdens un siltuma?”

Atbildi sagatavoja Rīgas siltuma klientu apkalpošanas speciālisti:

Lasīt tālāk...

Numuru arhīvs: spied un lasi!