Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

„Tas ir interesanti un noderīgi bērniem!”

Uzņēmuma Rīgas namu apsaimniekotājs rīkotajā Lieldienu dambretes turnīrā jaunie spēlētāji guva vērā ņemamus panākumus

Lieldienu brīvdienas uzņēmumā Rīgas namu apsaimniekotājs izdevās lieliskas – tika organizēts kārtējais dambretes turnīrs iesācējiem. Teju 70 jaunie dambretisti piedalījās tradicionālajā turnīrā, kuru bērniem svētkos rīkoja RNA dambretes klubs.

Lasīt tālāk...

Dzīvo droši!

Daudzdzīvokļu 316. un 318. sēriju ēkas ir derīgas turpmākai ekspluatācijai, šogad plānots veikt 104. un 119. sēriju daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku izpēti 

Ņemot vērā, ka Latvijā daudzi iedzīvotāji dzīvo masveida apbūves ēkās, kas ir uzbūvētas 20. gadsimtā un ilgstoši atrodas ekspluatācijā, Ekonomikas ministrija plāno līdz 2025. gadam veikt visu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku sēriju mehāniskās stiprības un stabilitātes izpēti.

Lasīt tālāk...

Žēl pārdot, žēl paturēt

Freepik.com

Ārzemēs dzīvojošie tautieši aktīvāk tirgo savus īpašumus

Vasara nav nesusi cerētos rezultātus nedz dzīvokļu pārdevējiem, nedz pircējiem. Nekustamo īpašumu tirgus dalībnieku monumentālā pārliecība iesakņojusies uzskatā, ka cenas kuru katru brīdi kritīs vai augs – atkarībā no konkrētās puses vajadzības. Bet kas notiek patiesībā?

Lasīt tālāk...

Jums palīdzēs samaksāt par dzīvokli

Freepik.com

2024. gadā daudzi Latvijas iedzīvotāji varēs prasīt dzīvokļa pabalstu vai saņemt to lielākā apmērā 

No 2024. gada 1. janvāra Latvijā tika paaugstināts garantētā minimālā ienākuma līmenis. Līdz ar to palielinās arī dzīvokļa pabalsts: daudzi cilvēki, kuri iepriekš nevarēja saņemt pašvaldības palīdzību komunāliem maksājumiem, tagad varēs vērsties sociālajos dienestos un prasīt palīdzību.

Lasīt tālāk...

Visi bija apmierināti!

RNA Lieldienu dambretes turnīrs: visi dalībnieki saņēma dāvanas, uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām

Uzņēmums Rīgas namu apsaimniekotājs (RNA) turpina sabiedriskās aktivitātes – 7. aprīlī ar uzņēmuma gādību notika Lieldienu turnīrs dambretē iesācējiem. Apsveicam uzvarētājus!

Lasīt tālāk...

Uzvaras garša

Uzņēmums Rīgas namu apsaimniekotājs aizvadīja tradicionālo Jaungada turnīru dambretē bērniem 

Uzņēmuma Rīgas namu apsaimniekotājs (RNA) janvāra sākumā aicināja jaunos spēlētājus uz tradicionālo Jaungada turnīru 100 lauciņu dambretē. Tādā veidā uzņēmums, kura darbs saistīts galvenokārt ar daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanu un apsaimniekošanu Rīgā un Rīgas reģionā, atbalsta dambretes spēles attīstību.

Lasīt tālāk...

RNA Lieldienu turnīrs jauniešiem 64 lauciņu dambretē

Unsplash.com

Sacensības notiek 2023. gada 7. aprīlī (Rīga, Gogoļa iela 5, Rīgas namu apsaimniekotājs telpas). Sacensību atklāšana plkst. 10:00. Dalībnieku reģistrācija plkst. 09:00 – 09:50. Aptuvenais sacensību norises ilgums 3 stundas.

Sacensības notiek pēc LDF 64 lauciņu noteikumiem meitenēm uz zēniem kopējā turnīrā. Sacensībās piedalās jaunieši 2013.gadā dzimušie un jaunāki, kuri spēles līmenis atbilst iesācēja kvalifikācijai un prot spēlēt ar dambretes pulksteni.

Lasīt tālāk...

Numuru arhīvs: spied un lasi!