Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

„Darbi rit pilnā sparā!”

Kas notika uzņēmuma Rīgas namu apsaimniekotājs (RNA) pārvaldītajās mājās 2023. gadā un ko uzņēmums plāno jaunajā sezonā?

Aizvadītais gads bijis grūts gan dzīvokļu īpašniekiem, gan apsaimniekošanas organizācijai. Kā to izdzīvoja viens no lielākajiem valsts apsaimniekošanas  uzņēmumiem – Rīgas namu apsaimniekotājs?

Lasīt tālāk...

Mūsu rēķinu smagums!

Freepik.com

Uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks – maksājumu disciplīna ir 82%

Šajā gadā daudzdzīvokļu māju pieslēgšana apkurei Rīgā pārsvarā noritējusi raiti. Taču atsevišķās mājās siltums parādījās vēlāk nekā vidēji Rīgā. Iemesls bija iedzīvotāju parādi, kas pārsniedz 20% no iepriekšējā apkures sezonā saņemtā siltumenerģijas izmaksu apjoma.

Lasīt tālāk...

Vai varēja ieekonomēt?

Maps.google.com

Daudzdzīvokļu mājā tika remontēti balkoni. Vai tiešām jāmaksā tikai tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuriem ir balkoni? 

Mājā Gobas ielā 25, Rīgā, tiek plānota balkonu atjaunošana un dzīvokļu īpašniekiem dara zināmu, ka par remontdarbiem jāmaksā tikai tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuriem ir balkoni. „Kā tā? – vaicā īpašnieki. Vai balkoni nav visu dzīvokļu īpašnieku kopīpašums?”

Lasīt tālāk...

Gan renovācija, gan glābšana

Koka mājas iedzīvotājiem Maskavas ielā draudēja izlikšana tās avārijas stāvokļa dēļ, taču viņi savlaicīgi uzdeva apsaimniekotājam organizēt mājas atjaunošanas darbus 

Uzņēmums Rīgas namu apsaimniekotājs šoruden pabeidza kompleksu atjaunošanu mājai Maskavas ielā 137, Rīgā. Nelielā koka māja, kura vēl pirms gada tika uzskatīta par dzīvībai bīstamu, nu kļuvusi par apkaimes rotu.

Lasīt tālāk...

„Renovācijas efektu jūtam jau tagad!”

Uzņēmuma Rīgas namu apsaimniekotājs vadībā atjaunota viena no skaistākajām mājām Brīvības ielā 

Kompleksā renovācija pabeigta daudzdzīvokļu mājai Brīvības ielā 352, Rīgā. Projektu sekmīgi un laicīgi izdevies realizēt apsaimniekošanas uzņēmuma Rīgas namu apsaimniekotājs uzraudzībā. Turklāt dzīvokļu īpašnieki no finanšu institūcijas Altum saņems ievērojamu Eiropas fondu atbalstu – vairāk nekā 373 tūkstošus eiro.

Lasīt tālāk...

„Tas bija neizbēgami!”

Freepik.com

RNP valdes priekšsēdētājs skaidro, kāpēc uzņēmums no 2024. gada 1. janvāra paaugstina apsaimniekošanas maksu 

Uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) oktobra vidū paziņoja, ka 2024. gadā Rīgas iedzīvotājiem paaugstinās pakalpojumu cenas. Paaugstinājums skars lielāko daļu dzīvokļu īpašnieku RNP apsaimniekotajās ēkās. Uzņēmuma valdes locekļiem savas ieceres nācās skaidrot Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas sēdē.

Lasīt tālāk...

„Jāmācās no savām kļūdām!”

Mērķis tuvāko septiņu gadu laikā renovēt līdz 2000 māju un nepievilt iedzīvotāju cerības 

Apsaimniekošanas uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks joprojām saglabā lielākā apsaimniekošanas uzņēmuma statusu Baltijā. Jaunais uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš un valdes loceklis Mārtiņš Paurs skaidro, kā iecerējuši vadīt šo flagmani un kas tiks mainīts tā darbā. 

Lasīt tālāk...

Numuru arhīvs: spied un lasi!