Viss kas jāzin par savu māju!

Liftu apzadzējiem nāksies sēdēt! Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 21 jūnijs 2012 12:43

Jūnijā policijas darbinieki beidzot aizturēja Rīgā divus vīriešus, ko tur aizdomās par litu iekārtu zādzībām lielos apmēros. Kā jau stāstījām, vandāļi visbiežāk noņem liftu bremžu spoles, kuru atjaunošana mājai izmaksā 100–150 latu.

Pavisam Rīgā šogad apzagtas vairāk nekā 50 liftu šahtas, tātad pussimt māju iemītnieki bija spiesti vairākas dienas kājām kāpt uz augšstāviem. Sirmgalvji sūkstījās: „Tā kā uzkāpt pa kāpnēm mums ir grūti, zagļu dēļ bijām kļuvuši par gūstekņiem pašu dzīvokļos”.

Noziedznieki īpaši iecienījuši Latgales priekšpilsētu, Purvciemu un Mežciemu. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis pastāstīja, ka paziņojums par diviem aizdomīgiem tipiem, kas darbojas mājā Viestura prospektā, saņemts Ziemeļu rajona policijas iecirknī. Vīri formas tērpos nekavējoties devās uz norādīto vietu un aizturēja abus aizdomīgos, kuri bija bruņojušies ar lifta šahtu atlaušanai nepieciešamajiem instrumentiem.

Viens no aizdomās turamajiem, 29 gadus vecs puisis, tikai pirms gada ir atstājis ieslodzījuma vietu, otrs, 33 gadus vecs vīrietis, iepriekš sodīts par ūdens skaitītāju zādzību. Jaunākais kompanjons ar tiesas lēmumu pagaidām atlaists mājās, kur gaidīs izmeklēšanas pabeigšanu, bet vecākais uzreiz devās uz cietumu atpūsties no negodīgajiem darbiem.

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!