Viss kas jāzin par savu māju!

Kas atlīdzinās nozagto? Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 19 aprīlis 2012 07:22

„Mēs savā mājā nodibinājām dzīvokļu īpašnieku biedrību un pārvaldīšanu uzticējām pašvaldības uzņēmumam Rīgas namu pārvaldnieks. Kad uzzinājām, ka namu pārvaldei nozagti ceturtdaļmiljona latu, mūs pārņēma šausmas. Cilvēki domā, ka tagad tas ietekmēs mūsu maksājumus – mums liks otrreiz samaksāt rēķinus. Ko darīt?” Iedzīvotāji no nama Grēcinieku ielā 11

Atbild SIA Rīgas namu pārvaldnieks valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe:

– Gribu nomierināt iedzīvotājus: nevienam nebūs otrreiz jāmaksā rēķini. Zādzība uzņēmumā ir ļoti nepatīkama lieta, bet labā ziņa ir tā, ka mums izdevies zādzību atklāt. Agrākajā pašvaldības namu pārvalžu sistēmā līdzekļu noplūdi varēja arī nepamanīt. Pavisam no mūsu kontiem pazuduši 247 tūkstoši latu, bet lielāko daļu šo līdzekļu mēs ceram atgūt.

Valsts policija apstiprina E. Straupes teikto. 16. aprīlī policijas pārstāvji pavēstīja, ka izdevies izsekot kontus, uz kuriem pārskaitīta nauda. Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde arestējusi tiesībsargājošo institūciju atrastos kādai firmai pārskaitītos 170 tūkstošus latu. „Domājam, ka uzņēmums varēs atgūt arī pārējo naudu,” sacīja policijā.

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!