Viss kas jāzin par savu māju!

Kāpēc privātais labāks? Drukāt E-pasts
Trešdiena, 10 jūnijs 2009 00:00

„Labdien! Neņemšos spriedelēt, ir vai nav iespējams apsaimniekot māju, nosakot maksu tikai 9 santīmu apmērā par kvadrātmetru, kā to sola firma Latio. Skaidrs, ka nav iespējams! Taču ļaunuma sakne ir citur. Iedzīvotāji ir neapmierināti ar parastajām namu pārvaldēm. Galvenais jau nav tas, ka šie uzņēmumi par apsaimniekošanu prasa 35 vai 40 santīmus par kvadrātmetru, bet gan tas, kā šī nauda pēc tam tiek tērēta.

Piemēram, es gandrīz desmit gadus centos panākt, lai sētniece vismaz reizi mēnesī mazgātu kāpnes, bet tā arī neko nepanācu. Nama pārvaldnieks Alksnis par varītēm aizstāvēja sētnieci, lai gan mēs nesaņēmām pakalpojumu, par kuru maksājām naudu. Nu beidzot esmu guvusi uzvaru! No 1. maija mums ir jauna sētniece, kas kāpnes mazgā kā pienākas.

Otra lieta. 2005. gada 1. janvārī mūsu mājai Dzirciema ielā 72 bija tikai 65 latu uzkrājums. Saskaņā ar plānu vajadzēja mainīt elektroinstalāciju, bet tā vietā pēc namu pārvaldes nodaļas Nordeķi inženieres Suncovas kundzes rīkojuma mājai ielika metāla ārdurvis, izmetot gluži normālas koka durvis. Bet elektroinstalācija mums joprojām ir tā pati vecā.

Saskaroties ar tamlīdzīgu pašvaldības namu pārvalžu attieksmi, cilvēki aizvien biežāk raugās uz privāto apsaimniekotāju pusi. Viņi cer, ka privātuzņēmumi strādās godprātīgāk.”

G. Frolova.

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!