Viss kas jāzin par savu māju!

KBE: nākotnes logi Drukāt E-pasts
Trešdiena, 20 maijs 2009 00:00

Plastikāta logiem ir jābūt kvalitatīviem, ekoloģiskiem, ir pārliecināti vācu koncerna profine GmbH speciālisti. Koncerns Eiropā ir labi pazīstams kā plastikāta profilu ražošanas līderis, KBE, Trokal un Kommerling tirdzniecības marku īpašnieks. Tieši profine GmbH rūpnīcās Berlīnē, Troisdorfā un Pirmazensā tiek rakstīta jaunākā logu vēsture.

KBE plastikāta profilu radīšanai tradicionāli izmanto vismodernākās tehnoloģijas. Pārējie ražotāji lielākoties par pāris gadiem atpaliek no vācu kolēģiem. Nesen profine GmbH no jauna apliecināja savu līdera pozīciju, sperot milzu soli uz priekšu moderno logu ekoloģiskās drošības jomā: kompānija pirmā pilnībā pārgāja uz plastikāta profilu ražošanu, kuros nav lietots svins.

– Svinu profilu ražošanā lieto par stabilizatoru, – stāsta KBE tirdzniecības vadītājs Latvijā un Igaunijā Ivars Buls. – Lai izgatavotu profilu bez šīs piedevas, jebkurai kompānijai jāiegulda miljoni eiro jaunas plastikāta receptes sagatavošanā.

Materiāla sastāvs katram ražotājam ir savs un tiek sargāts vēl gluži kā kara noslēpums. Šai situācijā tieši KBE, Trokal un Kommerling lieki neskopojās un atvēlēja lielu naudu jaunas receptes izstrādei. Tāda plastikāta receptes, kurš būtu absolūti drošs apkārtējai videi un cilvēkiem.

 Tā tika radīta jaunā greenline tehnoloģija. Tā ļāva plastikāta logu profilos svinu aizstāt ar ekoloģiski tīru kalcija un cinka savienojumu. Reizē uzlabojās arī materiāla kvalitāte un tas kļuva vēl noturīgāks pret laika apstākļu iedarbību.

Logi, kas izgatavoti, izmantojot KBE tehnoloģiju, ir vieni no drošākajiem pasaulē. Kalcijs un cinks palīdz profilam saglabāt sniegbaltu krāsu un pēc taustes patīkamu faktūru. Jaunie logu profili, pareizi lietoti, kalpos to īpašniekiem ilgāk nekā parastie. Ne jau velti tūkstošiem logu daudzos desmitos pasaules valstu izgatavoti, izmantojot KBE profilus (kompānijai Profine pieder 26% Eiropas tirgus, tas ir nozares vadošais uzņēmums).

– Plastikāta profilus Latvijas logiem mēs ražojam Berlīnē, – sacīto rezumēja Ivars Buls. – Tas garantē logu teicamu kvalitāti. Uz katra profila ir numurs, pēc kura var noteikt ne tikai maiņu, kura profilu izgatavojusi, bet arī konkrētā meistara vārdu. Tā katra rūpnīcas darbinieka augsta personiskā atbildība samazina brāķa rašanās varbūtību.

KBE un Trokal profilus Latvijā uzmanto tādi lieli uzņēmumi kā Skonto, Montāžnieks D un daudzi citi. Turklāt cenas ziņā ekoloģiski drošie logi neatšķiras no citiem.

2012. gadā spēkā stāsies jaunā ES direktīva, kas ievērojami ierobežos svina izmantošanu logu profilu ražošanā. No tā izriet divi secinājumi. Pirmkārt, nekā laba svinā nav. Otrkārt, vācu koncerns profine GmbH gādā, lai jūs jau šodien varētu nopirkt nākotnes logus.

Sīkāku informāciju jūs varat iegūt, uzdodot jautājumus KBE pārstāvim Latvijā un Igaunijā Ivaram Bulam pa elektronisko pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!