Viss kas jāzin par savu māju!

KBE – ar sirdi un dvēseli izgatavoti logi Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 20 augusts 2009 00:00

Ar sirdi un dvēseli izgatavoti plastmasas profili logiem – lūk, kas ir vācu rūpnīcas KBE produkcija. Pirms trim gadu desmitiem nodibinātā ražotne tagad pazīstama visā pasaulē.

Iepazīstināt ar kompāniju KBE, vienu no vadošajiem plastmasas logu profilu ražotājiem, būtu lieki. Šīs tirdzniecības markas popularitāte nav nejauša. Šķiet, kompānijas inženieriem un zinātniekiem lemts bez sava gala veikt nozīmīgus atklājumus un sekmīgi ieviest tos ražošanā. Pēc tam šos jaunumus nereti pārņem konkurējošie uzņēmumi, bet pasaule nekad neaizmirsīs, ka tieši KBE speciālisti izgudroja, piemēram, ventilācijas sistēmas plastmasas logiem.

Bet labāk par visu pēc kārtas. Kompānija KBE dibināta 1980. gadā. Īpašnieki ierīkoja ražotni Rietumberlīnē (to investoriem lūdza valsts vadība, rūpēdamās par jaunu darba vietu radīšanu). Sākotnēji kompānija ražoja materiālus būvniecībai un elektrotehnikai, par ko liecina tās pilns nosaukums – Kunststoffproduktion für Bau und Elektrotechnik.

1989. gadā krita Berlīne mūris, nu rūpnīca atradās pašā Austrumvācijas centrā, kas deva varenu impulsu tās attīstībai. Bijušās VDR dzīvojamām mājām bija vajadzīga renovācija un siltināšana. Tām bija vajadzīgi labi logi!

KBE sāka specializēties tikai plastmasas profilu ražošanā logu sistēmām. Darba bija ļoti daudz. Zinātniekiem izvirzījās sarežģīti uzdevumi. Piemēram, pēc sociālisma laikā būvēto namu renovācijas 80% reklamāciju bija saistītas ar paaugstinātu mitrumu telpās pēc logu nomaiņas. Un tieši Berlīnē vispirmām kārtām izgudroja iebūvētu inteliģentas ventilācijas sistēmu. Tagad tāda ventilācija ir pieprasīta visur, kur gaisa pareizas cirkulācijas problēmas risina ar logu palīdzību. Bez tādas sistēmas pats logs var kļūt par problēmu.

Laiks ritēja un izvirzīja jaunas prasības. 2004. gadā KBE rūpnīca – atkal pirmā – sāka ražot greenline profilus no ekoloģiski tīriem materiāliem, kuros stabilizators svins aizstāts ar kalcija un cinka savienojumu.

„Būt līderiem visur un vienmēr” – tāda ir KBE devīze. Tāpēc arī Vācijā ražotos profilus lieto daudzi logu izgatavotāji Latvijā. Tos atzinīgi novērtējuši arī pircēji. Kvalitāte, pieņemama cena un drošība – tāda prece ir bijusi pieprasīta visos laikos.

Vēlaties zināt, kā pasūtīt ekoloģiskus un ļoti izturīgus logus no KBE profiliem? Sīkāku informāciju jums sniegs Ivars Buls, KBE pārstāvis Latvijā un Igaunijā. Sazināties ar Ivaru varat pa elektronisko pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Tagi:
 
© 2012 Darīsim KOPĀ!